اپلیکیشن E-teach

یادگیری زبان انگلیسی به روش ترجمه زبان مادری با

مهران میرزایی


اپلیکیشن E-Teach بر مبنای روش منحصر به فرد مهران میرزایی مدرس زبان انگلیسی که از سال 78 روشی مخصوص به خود برای آموزش موثر زبان انگلیسی ابداع نمود، طراحی و توسعه یافته است.

مهران میرزایی این روش آموزش را به گونه ای ابداع نمود که به زبان آموز برای ساختن جملات و برقراری ارتباط، اعتماد به نفس (self confidence) و سرعت عمل (Speed) می دهد.

مهران میرزایی در اپلیکیشن E-teach سه دوره مقدماتی، پیشترفته 1 و پیشرفته 2 طراحی کرده است و در فازهای بعدی محتوای درسی موضوعات خاص در موقعیت های مختلف به اپلیکیشن اضافه خواهد شد. همچنین بنا به درخواست علاقه مندان، در حال طراحی بخشی برای تقویت مهارت شنیداری بوده که در اپلیکشن قرار داده می شود.

مهران میزرزایی

مدرس زبان انگلیسی

مهران ميرزايی دانش آموخته دانشگاه BCU (Birmingham City University) می باشد و با توجه به چالش ها و تجاربی که در یادگیری زبان انگلیسی حین زندگی و تحصیل در شهر بيرمنگام انگلستان کسب نمود به فكر ابداع يك روش آموزش منحصربفرد و کارا برای یادگیری موثر زبان انگليسي افتاد كه با تمام روش های نوشتاري و كتابي كه در كلاس های گوناگون وجود داشت، متفاوت باشد.

مهران میرزایی در سال 1378به ایران بازگشت و بعد از حدود يك سال و نيم تلاش در سال 1379 با يك روش خاص كه مشابه يادگيري زبان مادري يك نوزاد بوده، شروع به كار كرد. مهران میرزایی در مدت زماني كه در انگلستان تحصل مي كرد، تجربه هاي گوناگوني در مورد نوع يادگيري زبان كسب كرد و همانگونه كه براي جا افتادن قواعد در ذهن و ماندگاري زبان در ذهن خودش تجربه كرده بود را در اين روش گنجاند.

در سال 1379 مهران ميرزايی با شروع يكسري كلاس هاي خصوصی و نيمه خصوصي شروع به آزمایش و ارزیابی روش خود کرد و در سال 1380 با برگزاری کلاس های گروهی روش خودش را گسترش داد و تا کنون بالغ بر هزاران دانشجو را آموزش داده است. مهران میرزایی در سال هاي ابتدايي، دوره اول (Basic course) كه يك دوره خاص با تأكيد بر يادگيري مكالمات مورد نيازي روزمره (Every day conversation) می باشد را به صورت كامل ابداع كرد و بعد از گذشت كمتر از شش ماه، دوره پيشرفته يك كه تكميل كننده دوره اول بود را طراحي نمود. مهران میرزایی پس از گذشت چند ماه دوره های پیشرفته دو و سه را تدوین كرد که به صورت مکمل دوره های قبل بوده و تا به حال به تدریس و آموزش این 4 دوره به زبان آموزان پرداخته است. مطالب اين دوره ها با گذشت زمان با بسط و گسترش بيشتر، توسط مهران میرزایی آموزش داده شد كه باعث پيشرفت چشمگير بسياري از زبان آموزان گرديد.

دانلود اپلیکیشن